Skip to main content

METRO

TVORÍME ÚSPEŠNÉ PRÍBEHY
A KOMUNIKAČNÉ STRATÉGIE

UŽ 10 rokov

PREDSTAVENIE

Na Slovensku pôsobíme od roku 2013. Naším poslaním je poskytovať poradenstvo, podporu a know-how neziskovým organizáciám, inštitúciám, rôznym iniciatívam, startupom a podnikateľom.

Stojíme za komunikáciou renomovaných značiek, našou doménou sú komunikačné stratégie, marketingová komunikácia, sociálne médiá, príprava a riadenie grantov v kultúre, športe a cestovnom ruchu. Riadime vlastné neziskové aktivity a realizujeme odborné dobrovoľníctvo v segmente stratégií a marketingu.

Coworking

Prevádzkujeme moderný coworkingový priestor v meste Martin – Coworking METRO, v ktorom realizujeme workshopy či rôzne aktivity na podporu miestnych komunít a regionálneho rozvoja.

Partnerstvá

Našim komerčným partnerom poskytujeme okrem spolupráce aj možnosť participácie v neziskovom sektore na aktivitách a projektoch v oblasti spoločenskej zodpovednosti (CSR - Corporate Social Responsibility).


Naša práca (2013 - 2023)

Neziskové projekty: 30 partnerských subjektov
Komerčné projekty: 70 biznisových subjektov
Zorganizované podujatia: 243 aktivít a eventov
Expertné dobrovoľníctvo: 3201 hodín
Dobrovoľnícke aktivity: 4284 hodín

Staňte sa expertným dobrovoľníkom, koordinátorom neziskového projektu alebo sa zapojte do dobročinných komunitných aktivít vo svojom blízkom okolí.